hayat-sticker

Hakkımızda

hayat-sticker
arrow-right-lightarrow-right-light

Hayat Pay'li Olmanın

Tam Zamanı
qr
hayat-logo

Hayat Holding, 87 yıldır ticaret ve sanayide yer alan, 17 ülkede üretimi, 20.000’i aşkın çalışanı bulunan; 49 Türk markasını dünya çapında milyonlarca kişiye ulaştıran, güçlü öz kaynakları, finansal ve teknolojik altyapısı bulunan global bir oyuncudur. Hayat Holding bu bilgi, tecrübe ve başarılarını, bankacılık sektörüne taşıyarak Türkiye’nin lisanslı ilk dijital bankası olan Hayat Finans ve bankanın iştiraki Hayat Fintek ile birlikte büyütmeyi hedeflemektedir. Hayat Pay, Hayat Holding çatısı altında yer alan bir avantaj platformudur.

Hayat Pay, bir dakikadan kısa bir sürede kolayca kayıt olunan mobil uygulaması ile kullanıcılarına dijital cüzdan ve alışverişlerinde özel ve benzersiz fırsatlar sunar. Çok yakında Hayat Pay ile kullanıcılar, günlük alışverişlerinde nakit iadesi, para puan ve hediyeler kazanabilecek, bir banka hesabına gerek olmadan 7/24 cepten cebe hızlı ve ücretsiz para transferi yapabilecek ve dünyanın her yerinde fiziki ve online harcamalarda geçerli ücretsiz bir ön ödemeli karta sahip olabilecekler. Hayat Pay ayrıca, markalarıyla kişilerin hayatlarında önemli yeri olan Hayat Holding’in hızlı tüketim ürün alışverişlerinde de kalıcı fırsatlar sağlamayı hedeflemektedir.

Hayat Pay
mobile-homepage

Hayat Pay yola çıkarken isminde de yer verdiği hayatın içinde, odağında müşteri deneyimi ve ihtiyaçları olan bir marka stratejisi benimsemiştir. Kullanıcılarına günlük hayatın içinde yer alan birçok basit finansal, mobil ödeme ve alışveriş ihtiyaç ve hizmetlerini aynı anda ve benzersiz fırsatlar ile sunarak hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan Hayat Pay, hızlı ve kolay kullanım avantajıyla da kullanıcılarına iyi bir mobil uygulama deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Hayat Pay ’i

Hemen İndir!

Alışverişinden nakit iade ve hediyeler kazanmaya başla!

download-appstoredownload-playstore
phone-screens
stickersticker